Привітання з 23 Лютого онуку

Щирі Привітання з 23 Лютого онуку у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з Днем захисника Вітчизни! Як улюбленому онукові, бажаю тобі мужності, захищеності, досягнення цілей. Щоб могутній дух нашої батьківщини дарував тобі впевненість, перспективи, можливості, захист і опору. Будь сильним, надійним чоловіком, повним енергії і бажання жити і підкорювати всілякі мети!

  Дорогий внучок, вітаємо тебе з 23 Лютого. Бажаємо любові, щастя, міцного здоров’я, бути сильним і сміливим — як богатир. Нехай всі справи, за що берешся, у тебе виходять, мрії збуваються, а бажання швидко виконуються. З святом тебе, наш любий!

  Дорогий мій онук, я вітаю тебе з 23 Лютого. Бажаю завжди залишатися бравим і сміливим захисником своїх мрій і сподівань, своїх принципів і бажань. Нехай в житті вдається досягти неймовірних висот успіху, нехай в будь-якій важкій ситуації допомагає любов рідних сердець, підтримка вірних товаришів і добра вдача.

  Здається зовсім недавно ти був ще зовсім маленьким хлопчиком, але час летить дуже швидко! Сьогодні мій внучок вже дорослий чоловік, і я кажу це з гордістю. Адже ти не просто дорослий, а справжній джентльмен, фортеця. Нашій країні не страшні ніякі вороги з такою захистом! З святом тебе, дорогий онук!

  Дорогий мій онук, вітаю тебе з 23 Лютого. Будь хоробрим, сміливим капітаном корабля свого життя, і нехай цей корабель завжди йде по вірному курсу щастя. Онучок, бажаю тобі мужності і любові серця, оптимізму і веселощів душі, а також міцного здоров’я, великої удачі на горизонтах.

  Дорогий мій, вітаю з самим чоловічим святом і сподіваюся бачити тебе в майбутньому переможцем, надією, опорою і захисником. Будь справедливим, чесним, сильним, сміливим. Завжди тримай дане слово і знай, що я тобою пишаюся. З 23 лютого!

  Вітаю з 23 Лютого, дорогий мій онук. Бажаю тобі впевнено йти по життю, не згадуючи минулих помилок і здійснюючи тільки добрі справи. Нехай у тебе все неодмінно виходить, нехай не йде з серця мужність, нехай осяває душу яскраве світло відваги і надії.

  Дорогий і улюблений наш онучок! Вітаємо тебе з 23 Лютого! Ти у нас самий сильний і надійний захисник. Хочемо побажати тобі наш рідний, більше відваги, мужності і сил. А так само міцного здоров’я, щастя і успіхів. Нехай твій життєвий шлях буде легким, довгим і радісним.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки