Привітання від директора школи на 1 вересня

Щирі Привітання від директора школи на 1 вересня у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Шановні вчителі, колеги, батьки і наші діти, сьогодні хочу привітати всіх з Днем знань. Хотілося б побажати кожному великого успіху і цілеспрямованості, доброго здоров’я та успіхів у досягненні поставлених цілей. Нехай наші діти радують нас гарними оцінками, особистими перемогами, своїми талантами і винахідливістю. А школа докладе всі зусилля, щоб цей навчальний рік запам’ятався всім яскравими і добрими враженнями.

  Шановні учні, батьки, колеги, дорогі друзі! Прийміть вітання з початком нового навчального року. Прийшов час повертатися в школу, а першокласникам вперше вступити в храм мудрості, випускникам покинути рідні стіни. Вас чекають нові знайомства, цікаві завдання, дружні однокласники, привітні вчителі. Успіхів, сил, наполегливості, енергії, добра і терпіння. Нехай кожному посміхнеться удача, стане доступною магія знань, з легкістю відкриються всі двері.

  Любі наші діти, учні, дорогі батьки, бабусі і дідусі, шановні колеги! Кожен рік приходить день, коли починається навчальний рік, і ми з вами починаємо працювати кожен на своєму місці! Не завжди ця праця дається нам легко, але дуже приємно усвідомлювати, що праця вчителя приносить неоціненну користь суспільству! Підростають наші діти, що навчаються, стають грамотними і хорошими людьми! Вітаю всіх присутніх з Днем знань! Бажаю, щоб діти з великою радістю приходили в нашу школу і з задоволенням опановували знання і вміння! Здоров’я, успіхів і гарного навчального року учням, батькам і вчителям!

  Від щирого серця сьогодні всіх вітаю з Днем знань. Хочу побажати чудових ідей, творчих задумів, поваги і взаєморозуміння з дітьми вчителям, прекрасних можливостей розкриття талантів і досягнення поставлених цілей, доброго настрою та веселого дозвілля учнів, міцної любові до своїх дітей, терпіння, підтримки і розуміння батьків, міцного здоров’я, благополуччя та удачі всім нам.

  Дорогі друзі, наші старанні учні, наші чудові вчителі, наші цінні співробітники, наші хороші батьки, я сьогодні всіх хочу привітати з Днем знань. Бажаю, щоб у кожного з нас вистачило сил, прагнень, намагань, прагнень, терпіння, наполегливості на новий навчальний рік. Нехай всіх нас чекає багато чого цікавого, веселого, прекрасного і приємного. Будьте здорові і впевнені у своїх перемогах.

  Ось і настав цей дивовижний день, який після спекотного літа зібрав всіх учнів знову разом. Кожен з вас провів по-своєму цікаве літо, ви встигли скучити один за одним і, звичайно ж, набратися сил, які так необхідні для навчання. Я сподіваюся, цей рік буде для вас успішним. Для когось він буде першим і незабутнім, для когось- останнім і надзвичайно насиченим, зворушливим і хвилюючим. У будь-якому випадку, сьогодні я щиро хочу привітати кожного з вас із першим навчальним днем і побажати вам завзятості, зусиль, наполегливості, терпіння та успіху. І наостанок, хочу побажати вам ніколи не здаватися. Якою б підступної ні здалася життя, вмійте домогтися свого і відстояти свою думку. З Днем знань, дорогі мої! Школа вже розкрила свої двері і, із звичним для неї привітністю, чекає на вас!

  Дорогі наші діти, наші чудові вчителі та всі працівники школи, шановні батьки і гості нашого свята, я вітаю всіх з Днем знань. Нехай цей рік стане для всіх нас плідним, нехай кожен з нас пізнає щось нове і цікаве, нехай наші діти будуть самими талановитими й успішними, хай час, проведений у стінах нашої школи не проходить даром і дарує всім гарний настрій і чудові можливості проявити себе.

  Дорогі діти, батьки та педагоги, сьогодні всіх вітаю з першим навчальним днем — із Днем знань. Нехай у всіх буде достатньо сил і бажання для досягнення нових цілей і звершення корисних справ. Нехай учні радують нас гарними оцінками і прекрасним настроєм. Нехай батьки проявляють любов і надають підтримку дітям, а ми постараємося зробити все можливе, щоб знання дітей були міцними, щоб їх цілеспрямованість зростала з кожним днем, щоб все у них виходило.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки