Привітання першій вчительці на останній дзвоник

Щирі Привітання першій вчительці на останній дзвоник у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Перший вчитель — як друга мама. Ви взяли нас до себе під тепле крило, вчили нас, оберігали, допомагали пізнавати світ. І ось настав час попрощатися, ось-ось пролунати дзвін останнього дзвоника, ми розійдемося, кожен своєю стежкою, залишаючи в серці теплі спогади. Бажаємо вам добра і миру, не тужити, і бачити у всьому плюс. Ви самі нас такому навчили, тому ми бойко йдемо далі в дорогу.

  Дорогий, перший вчитель, ось і настав час для останнього дзвінка. Хочеться від усієї душі подякувати за те, що така людина як ви зустрівся на початковому важливому етапі шкільного шляху. Як батько, ви допомагали і направляли. Дякуємо за перші: оцінки, диктанти, уроки, знання, відкриття. Трепет і тепло заповнюють душу при спогадах про щасливій порі. Неоціненний труд, вкладений в дитячі уми. Оди вдячності і любові, а так само побажання подальшого підкорення шкільного небосхилу.

  Дорогий наш, славний перший вчитель, вітаємо Вас з Останнім дзвоником. Ваш труд гідний вищих нагород, Ви цілий рік старанно намагалися для кожного з нас. Спасибі за те, що всі уроки були не тільки пізнавальними і насиченими, але й веселими, цікавими, захоплюючими і цікавими. Бажаємо Вам чудового відпочинку, гарного літа, прекрасного настрою, відмінного самопочуття і масу неймовірних ідей для веселощів.

  Дорогий педагог, Ви були першим наставником для наших випускників, саме завдяки Вашій турботі та терпінню їм вдалося легко і просто подолати перші шкільні труднощі, Ви змогли навчити їх здобувати знання, бути дружними і згуртованими. Нехай завжди у Вашій пам’яті залишаться люблять і поважають Вас учні.

  Наш дорогий перший учитель, ми вітаємо Вас з Останнім дзвоником. Ви допомогли нам зробити перший крок, ви подарували нам путівку в круїз по океану великих знань і відкриттів. Дякуємо за теплоту ваших сердець та розуміння душі. Бажаємо, щоб діти Вас поважали, колеги цінували, а близькі міцно любили. Щасливого літа і яскравих фарб в кожному його дні.

  Перший вчитель — це настільки прекрасне поєднання слів, можна сміливо сказати, що з цього починається дорога життя. Вітаємо Першого вчителя з останнім дзвоником! Величезна подяка і низький уклін за Ваші знання та душу, які Ви вклали у дітей. Нехай у Вас завжди буде міцне здоров’я і прекрасна сім’я.

  Останній дзвінок — щастя для дітей і свято для вчителів! Вітаємо нашого першого вчителя з закінченням метушливого, метушливого і довгого навчального року. Бажаємо вам радості і задоволень, щастя і душевного тепла. Нехай ваше серце буде вічно молодо. Спасибі вам за вашу працю!

  Ось і настав час прощатися! Хочеться сказати окреме спасибі нашому першому вчителю, першій людині, познакомившему нас зі школою, підручниками і звичайно один з одним! Від усієї душі дякуємо вам за вашу любов, турботу, щирі переживання і вкладені в нас старання! Бажаємо вам довголіття, прекрасних учнів і людського щастя!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки