Привітання на Водохресний святвечір

Щирі Привітання на Водохресний святвечір у прозі (своїми словами), українською мовою.

  У свято всіх православних, у Водохресний святвечір, побажаємо один одному всіх благ земних. Нехай в нашому світі панує спокій і добробут. Хай в родинах править любов і повагу. У цей світлий день бажаємо всім міцного здоров’я, достатку, благополуччя. Нехай сьогодні благодать Господня торкнеться кожного з нас.

  У світлий день Надвечір’я богоявлення поспішаємо побажати Вам і дорогих Вашому серцю людям добра, миру, стабільності, любові і безлічі щасливих днів. Нехай Ваш будинок на довгі роки стане місцем, де живуть любов, турбота один про одного, достаток і затишок.

  Від усієї душі у Водохресний святвечір бажаю світлих мотивів і добрих прагнень, щирих сподівань і справжніх почуттів. Бажаю скинути непотрібний баласт життя, позбутися від неприємних відчуттів і поганих спогадів, наповнити себе натхненням, продовжити свій шлях з вірою в душі та любов’ю в серці.

  У водохресний святвечір бажаю справжнього добра в сім’ї і теплих надій в будинку, щирих почуттів і добрих бажань, щедрості душі і чуйності серця, хорошого достатку і великої удачі, радісного свята і світлих емоцій.

  Вітаємо зі світлим і радісним святом — Водохресним святвечором! Нехай бурею сміху і веселощів пронесеться це свято! Світлих надій, щирості і радості. Будьте здорові, живіть в теплі, затишку і достатку! Всього вам найкращого, доброго і бажаного!

  У Водохресний святвечір бажаю світлих відчуттів щастя і любові, доброї надії в серці і радості в душі, міцної і дружної родини, поваги та успіхів на життєвому шляху, благодаті і достатку в домі.

  Від душі вітаю тебе з водохресним святвечором! Нехай тебе всі біди обходять стороною, хай в цей день твої думки будуть чисті і святі, як водохресна вода! А вона нехай весь рік дарує здоров’я не тільки тілу, але й душі!

  Нехай у святвечір водохресний чистий свята вода змиє печалі і негаразди, а перша зірка запалиться, ставши символом нових перемог і перспектив. Миру у вашому домі, тепла в серці, коханих і рідних осіб поряд і віри в те, що все в житті складеться просто чудово.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки