Привітання на останній дзвоник завучу

Щирі Привітання на останній дзвоник завучу у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Чудового нашого завуча хочемо привітати з успішним закінченням цього навчального року, з нашими спільними здобутками і перемогами. Дзвенить Останній дзвінок, а значить, пора відволіктися від важливих справ і дозволити собі трохи відпочити. Бажаємо Вам з гарним настроєм провести це літо і з новими силами повернутися до улюбленої роботи у вересні.

  Сьогодні пролунав останній дзвоник. І в цей день хочеться привітати нашого завуча. Ми вдячні Вам за всі ваші труди, за турботу і увагу. Бажаємо міцного здоров’я, поваги колег та учнів. Нехай ваша робота буде оцінена по гідності. Добре відпочити, набратися сил і енергії, адже ще стільки учнів потребують Вас!

  Вітаємо з Останнім дзвоником. Ви для нас завжди підтримка і опора, краще завуча в усьому світі не знайти. Бажаємо Вам залишити в стороні шкільні турботи і справи, папки, плани, книги і звіти. Бажаємо з почуттям гордості завершити цей навчальний рік і відправитися назустріч сонячним пригод і річним мріям.

  Шановний наш завуч, чудовий і добрий чоловік, вітаємо Вас з Останнім дзвоником, із останньою краплинкою водоспаду знань і дзвінких змін цього навчального року. Бажаємо Вам великих і грандіозних планів, веселих і цікавих ідей, яскравих фарб щастя і чудового настрою літа.

  Із закінченням року і останнім дзвоником, нашого завуча вітаємо! Спасибі, що завжди підтримували у скрутну хвилину і розділяли радість, навчили прагнути до знань, бути старанними, чесними, справедливими. Хотілося б побажати Вам завжди залишатися такою ж чуйною, доброю і завжди готовим прийти на допомогу людиною. Терпіння Вам і бажаємо гарних учнів.

  Чудовий завуч, дозвольте привітати Вас з Останнім дзвоником. Бажаємо пишатися своїми досягненнями та спільними перемогами. Нехай майбутнє літо наповнить Вас новими силами і грандіозними ідеями, нехай сонячні дні подарують масу приємних вражень і щасливих надій.

  Вітаємо з останнім дзвоником! Хочеться висловити велику подяку за Вашу працю і підтримку нашим дітям. Бажаємо Вам здоров’я, гармонійних відносин з близькими. Нехай Ваша робота приносить Вам радість і задоволення. Наше завдання-допомагати дітям максимально розкритися і це нам вдалося завдяки Вашому відношенню до наших дітей.

  Шановний завуч, дозвольте подякувати вам за мудрість, професіоналізм, чуйність і побажати досягнення висот, успіхів у роботі, здоров’я і благополуччя.

  Сьогодні дуже хочеться зазначити людини який відповідає в нашій школі за дисципліну, організацію заходів і творчий розвиток — нашого чудового завуча! Дякуємо за все, що ви робили для нас, за цікаву позакласну життя, різноманітні гуртки, які допомагають нам розвиватися духовно і фізично, за ваше терпіння і турботу про нас! Хочеться побажати вам міцного здоров’я, успіху у вашій нелегкій професії, слухняних і розумних учнів і благополуччя!

  Вітаємо нашого відповідального, серйозного і справедливого завуча з днем останнього дзвоника! Бажаємо Вам чудового настрою, повноцінного відпочинку, загартованих нервів і великого бажання працювати і розвиватися в стінах нашої школи. Будьте здорові, як завжди чуйні та просто щасливі!