Привітання на День Військово-Морського Флоту

Щирі Привітання на День Військово-Морського Флоту у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаємо всіх тих, хто має безпосереднє відношення до славного свята Нептуна, покровительствують Військово-Морського флоту! Бажаємо Вам незламного здоров’я, відчуття повноти життя, незабутніх та яскравих емоцій, миру і процвітання.

  Вітаю тебе з днем Військово-Морського флоту! Бажаю тобі плисти по хвилях розкоші і щастя. Не тоне тобі благополуччя, сплеску радощів, любові, як океан, неосяжного везіння і потоку невід’ємних благ у житті.

  У свято відваги і мужності, день слави ВМФ, нехай вашою доблестю пишається вся країна! Ви підкорюєте водні простори, будучи гордістю для нас, бажаємо щоб сині добрі хвилі вас берегли!

  Зі святом мужніх та справжніх чоловіків! Бажаємо бойового духу, позитивного настрою, хороших новин, успішних справ. За мінімум прикрощів, більше сміху, проривів і позитивних результатів. Нехай гроші не стоять на шляху до мрії. Залишайся справедливим і відповідальною людиною. Тільки рівної дороги, сонячних днів, незабутньої відпустки і вірного друга.

  У День Військово-Морського флоту хочу тебе привітати і побажати ловити по життю високу хвилю успіху. Нехай хвилюється море, і абсолютно спокійна буде твоя душа, нехай для твого флоту під силу будь-які завдання і мета.

  Вітаю з Днем Військово-Морського Флоту і хочу побажати мудрості морської черепахи, хватки морський акули, чарівності морської зірки, впевненості морський касатки і різнобічності морського восьминога. Удачі в будь-якому шляху і щастя на будь-якому маршруті.

  З Днем Військово-Морського Флоту, з святом бурхливої стихії і хоробрості серця. Бажаю правити балом свого життя, як величний цар морський, бажаю хвацько долати високі хвилі долі. А ще бажаю залишатися такою ж сміливцем, сміливцем і великим молодцем. Нехай щастить і на морі, і на суші, нехай допомагає здійснювати подвиги любов і натхнення.

  Вітаємо з Днем ВМФ! Пишаємося тобою і бажаємо, щоб корабель твоєї долі завжди знаходився в морі щастя. Хай в любові не буде штормів, гаманець ніколи не сідає на мілину, а солоний вітер приносить тільки удачу.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки