Привітання на День слідчого

Щирі Привітання на День слідчого у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаємо з цим важливим професійним святом! Бажаємо, щоб на шляху зустрічалися удача, радість і успіх! Нехай вас завжди буде пильність, уважність і акуратність!

  Вітаємо всіх слідчих з прекрасним професійним святом! Щиро бажаємо, щоб Ваша робота для Вас була завжди в радість, справи були цікавими і не небезпечними, розстилалися перед Вами нові горизонти! А також міцного здоров’я, величезного терпіння, мирного неба над головою і простого людського щастя!

  Вітаю з Днем слідчого і від душі бажаю завжди знаходити легкі шляхи і раціональні рішення, вагомі зачіпки і необхідні докази, цінну інформацію і ключ до розгадки будь-якої справи. І нехай завжди при тобі залишається твоя сміливість, вправність, впевненість, незворушність, наполегливість, кмітливість і сила!

  З почуттям глибокої поваги і вдячності щиро вітаємо Вас зі славним святом. Дозвольте побажати Вам миру, спокою, вірних рішень і підкорення всіх вершин. Нехай Вас завжди супроводжує успіх при вирішенні складних і заплутаних завдань.

  З днем Слідчого! Бажаємо удачі, щастя, професійного чуття і кар’єрного зростання. Щоб в роботі щастило, висяків не траплялося, а щоб всі справи закривалися. Щоб начальство цінувало і завжди нагороджувало.

  Вітаємо всіх співробітників слідчого відділу з професійним святом. Найголовніше, хочемо побажати вам успіху у такому відповідальному, часом небезпечному і нелегкому труді. Нехай всі таємниці та загадки будуть розслідувані вами з легкістю. Нехай жодна злочинна дрібниця не вислизне від вашого зіркого ока. Побільше вам доказів і дедуктивних підказок, щоб завжди тримати руку на пульсі слідчих заходів. Удачі у всьому і здоров’я.

  Вітаю з Днем слідчого і від душі бажаю завжди йти у вірному напрямку, ніколи не збиватися з шляху слави і успіху, у будь-якій ситуації докопуватися до істини, в будь-якій справі проявляти свої чудові таланти, блискучу інтуїцію, відмінну кмітливість і чисту логіку. Бажаю успіху в діяльності і великого везіння в житті.

  Дорогі слідчі! У ваше професійне свято бажаємо вам доброго розуму, непохитною логіки, тонкого чуття, але головне — посиленого почуття справедливості. Нехай ваші розум і далі розплутують найскладніші завдання. Бажаю ніколи не втрачати віри в людство, в добрі серця і благі наміри.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки