Привітання на День шахтаря

Щирі Привітання на День шахтаря у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Дорогого нашого працівника, шахтаря, вітаю з святом! Тільки мужній, відповідальний і сильний духом людина могла обрати таку професію. Не кожен наважиться спуститися на таку глибину, де темно, сиро і ризиковано. А ти не тільки зміг, але і успішно працюєш на цьому терені. Хочу побажати тобі здоров’я, і найголовніше, щоб кількість спусків в шахту завжди було дорівнює кількості підйомів з неї. Нехай ваш неоціненний труд завжди оцінюється по достоїнству і заслужено. З днем Шахтаря!

  Сьогодні свято у сміливих людей, що виконують небезпечну роботу. Сьогодні День шахтаря. Бажаємо вам легких спусків і підйомів, завжди будьте гранично обережні і терплячі! Щастя вам, міцного здоров’я, успіхів, здійснення усіх планів. Спасибі за тепло і світло, які завдяки вашій праці є в наших будинках!

  Вітаю з Днем шахтаря. Бажаю носити в серці любов близьких людей, як талісман на удачу, бажаю щасливо і весело жити, старанно і гарно працювати, бути гордістю в серцях дорогих людей, прикладом мужності й поваги в очах оточуючих.

  Вітаю з професійним святом — з Днем шахтаря! Бажаю, щоб стійкість і сила ніколи вас не покидали, щоб ваші міцні руки не знали втоми, щоб кількість спусків дорівнювала кількості підйомів. Щоб були невичерпні надра, а шахта виконувала план. Богатирського здоров’я, шахтарської удачі і мирного неба!

  Від усієї душі хочу привітати з Днем шахтаря. Бажаю, щоб на землі і під землею Бог оберігав від небезпек і негод, щоб праця шахтарський щиро цінувався і завжди був у пошані, щоб угольок видобутий приносив тепло в будинки людей і душевне щастя. Світу бажаю, благополуччя, удачі і бравих сил.

  Сердечні вітання з Днем шахтаря! Яскравого сонця над головою, безпечних спусків і підйомів, впевненості й стабільності, трудових подвигів та успіхів, благородної чоловічої дружби. Щира вдячність за самовіддану працю, надійність та відповідальність. Нехай серця будуть так само зігріті теплом, як вдома, в яких принесені світло, добро, затишок. М’якого вугілля!

  Вітаю з Днем шахтаря! Бажаю всім працівникам цього важкого праці відмінного здоров’я, терпіння, уважність, безпеки, надійності та впевненості. Будьте щасливі, прагнете до своїх мрій і досягайте бажаного. Добра вам і успіху!

  Шановні працівники вугільної промисловості! Щиро вітаю вас з Днем шахтаря! Ваша робота важка і небезпечна, а користь від шахтарської праці громадна. Поки є ви, в будинку кожного з нас тепло і світло. Так нехай частинки тепла з кожного будинку гріють вам душу, а промінчики світла — висвітлюють темні забої! Зі святом, гірники!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки