Привітання на День секретаря

Щирі Привітання на День секретаря у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з днем секретаря! Бажаю приємного і прихильного керівництва. Мінімальних трудовитрат і максимально приємного комфортного проведення часу на роботі. Кар’єрного зростання, блискучих можливостей і зростаючих перспектив. Здоров’я, добробуту і щирих емоцій!

  Без вас, дорогі секретарі, всі справи йшли б набагато повільніше. Адже хто, крім вас за лічені секунди знайде потрібні папери, зробить правильні дзвінки? Без вас — як без рук. Тому бажаємо вам терпіння у вашій нелегкій роботі, і щоб ця робота не забувала приносити задоволення. Зі святом!

  Без секретаря не було б порядку в роботі, нелегко довелося б керівництву. Хто тримав би в порядку всі документи? Попереджав би про важливих засіданнях і зустрічах? Хто ще так майстерно заварит чашечку кави? Чия ще посмішка може так висвітлювати всі навколо? Сьогодні я хочу привітати тебе з днем Секретаря і побажати, щоб в житті твоєї руководствовало щастя, завжди супроводжувала удача, радість і любов.

  З Днем секретаря поспішаю привітати і побажати порядку, поваги і відповідальності на роботі, довговічного щастя в житті, міцної любові близьких людей, веселих і яскравих днів, благополуччя та постійного вдосконалення.

  Найдорогоцінніша наша, _________! Вітаємо Вас з Вашим професійним святом — Днем секретаря. Ви — права і сама надійна рука керівника, Ваша допомога — порівняй діаманту, завжди ідеальна і цінна, кожна сверхнорменная хвилина — Ваш титанічна праця в успіх всього підприємства. Висловлюємо Вам величезну подяку за Вашу працю! Хотілося б побажати Вам великого людського щастя, усіляких успіхів, міцного здоров’я та натхнення! Зі Святом!

  Вітаю з Днем секретаря. Бажаю, щоб такою цікавою, різнобічної, унікальної особистості завжди вдавалося справлятися з будь-якою роботою, бажаю, щоб на твоєму рахунку було багато перемог і успіхів. А крім цього нехай і в іншому життя буде прекрасна, чудова і багата на щасливі події.

  Зайди, принеси, подай, віднеси, дізнайся, відповідай на дзвінок, домовся про зустріч — це далеко не повний список того, що робить секретар. А адже при цьому вони ще і виглядають приголомшливо. Нехай же цим бджілкам-секретарям на все вистачає сил, терпіння і часу. Бажаємо, щоб особисте життя була такою ж активною і бурхливою, як робочі будні.

  З Днем Секретаря всіх тих, хто стоїчно переносить безліч жартів і анекдотів про секретарках і начальників і з гордістю і старанно виконує свою роботу. Без вас, секретарів, немислима ніяка організація, а, влаштуй ви страйк, робота б зупинилася. З професійним святом вас!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки