Привітання на День нафтовика

Щирі Привітання на День нафтовика у прозі (своїми словами), українською мовою.

  З професійним святом! Нехай твоє життя буде такою ж довгою, як газопровід, кар’єрна драбина — такою ж високою, як нафтова вишка, а матеріальне благополуччя росте так само стабільно, як дорожчає паливо.

  У День працівника нафтової, газової і паливної промисловості хочу побажати невичерпних запасів важливих ресурсів у природи, раціональних і унікальних ідей по обробці і використанню заповітного сировини. Бажаю відмінної роботи без інцидентів і перешкод, бажаю старанних старань на благо суспільства та для особистої користі.

  Всіх працівників нафтової, газової і паливної промисловості — з професійним святом! Нехай багатства землі тільки збільшуються, завдяки вашій гідного, наполегливій, самовідданій праці, а благополучна життя процвітає і радує. Успіхів і нових досягнень у щоденній роботі, миру, достатку, світла, щастя і здоров’я вам і вашим близьким!

  Вітаю Вас з професійним святом, Днем працівників нафтової, газової і паливної промисловості! Нафта і газ — багатство нашої країни. Нехай вони зроблять багатими і Вас! Успішною і прибутковою Вам професійної діяльності, достатку і благополуччя!

  В День працівників нафтової, газової і паливної промисловості хочеться привітати вас з професійним святом і адресувати найтепліші побажання. Нехай трудова діяльність приносить радість і дохід. Хай буде міцним здоров’я, а оптимістичним — настрій. Нехай кожен день буде радісним, вдалим — кожну справу.

  Від усієї душі вітаю з Днем працівників нафтової, газової і паливної промисловості. Бажаю, щоб в душі завжди було світло, а в хаті — тепло і затишно. Бажаю благополучної діяльності та успіху, прекрасних можливостей у житті та великих шансів на успіх. Бажаю здоров’я, щастя, любові і достатку.

  Вітаю з Днем працівників нафтової, газової і паливної промисловості. Нехай твій нелегкий і дуже важливу працю всім дарує світло надії і тепло душі, нехай для роботи завжди вистачає ідей та успішних планів, нехай у житті завжди знаходиться привід для посмішки і щастя.

  Вітаю умілих професіоналів своєї справи з святом — днем працівників нафтової, газової і паливної промисловості! Бажаю багатих свердловин і щедрих надр. Безпечної праці та високих досягнень у професійній сфері. Нових горизонтів і розкриття потенціалу, удачі, успіху і тільки гарного настрою!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки