Привітання на День музеїв

Щирі Привітання на День музеїв у прозі (своїми словами), українською мовою.

  З Міжнародним Днем Музеїв усіх працівників музеїв і співчуваючих. Нехай любителі музеїв не зникнуть з лиця Землі, прагнучи до освіти, нехай праця не буде марний і майбутні покоління пам’ятають історію і знають, що музеї існують не просто так.

  У Міжнародний день музеїв щиро побажати хочу, щоб у кожної людини завжди була можливість відкривати для себе нові сторінки історії і культури, знайомитися з пам’ятними датами та місцями, милуватися незвичайними та цікавими знахідками. І в усьому цьому хай вірними помічниками завжди будуть наші музеї.

  Навіть злегка відкривши музейну двері, вже потрапляєш у неймовірний казковий світ таємниці і мистецтва. Дух, що панує в подібних закладах, неможливо сплутати ні з чим, переступаючи поріг, ти потрапляєш в інший вимір, де немає часу. І немає особливої різниці, підете Ви в картинну галерею і будете насолоджуватися полотнами великих художників сучасності або віддасте перевагу провести вихідні на «Кубинці» вивідуючи особливості військової техніки минулих років, Ви все одно не отримаєте подібних відчуттів ні від походу в кіно, ні від чергового танцювального клубу. Так нехай же в день музеїв кожен знайде собі підходяще місце і відправиться на зустріч прекрасного.

  Вітаю з Міжнародним днем музеїв і хочу побажати, щоб в умовах сучасності збереглася значимість і важливість роботи музеїв, щоб вони завжди могли розповісти про найвідоміших фактах і подіях, щоб кожен міг почерпнути щось цікаве, дізнатися щось незвичайне і детально ознайомитися з будь-яким цікавлячим питанням чи подією історії.

  Вітаю з Міжнародним днем музеїв і щиро бажаю пишатися багатою історією, повідану століттями, бажаю в кожному предметі знаходити для себе щось цікаве і дивовижне. Нехай походи в музеї доставляють масу задоволення і приємних вражень, нехай новий день готує нове відкриття та успіх.

  Вітаю з Міжнародним днем музеїв! Бажаю, щоб народ юрбився у музейних експонатів, цікавлячись різними експозиціями, поповнюючи свою культуру та духовність. Нехай завжди будуть спонсори та дотації, відвідувачі і часті гості. Процвітайте, розвивайтеся і завжди будьте відкриті для нових захоплених поглядів!

  Вітаємо Вас з чудовим святом, який закликає цінувати культурну спадщину нації, повертає нас у славне історичне минуле, створює у нас почуття гордості за досягнення попередніх поколінь. Бажаємо Вам задоволення від відвідування музеїв, нових вражень та розширення свого кругозору.

  Вітаю з Міжнародним днем музеїв і хочу побажати, щоб музей завжди був і залишався носієм і просвітителем в історії різних спектрів і галузей життєдіяльності людства. Нехай не втратять популярності походи в музеї, хай кожен пізнає там щось цікаве, нехай всім нам вдається черпати в музеях потрібну і цікаву інформацію про різних датах і подіях.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки