Привітання на День ДАІ

Щирі Привітання на День ДАІ у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаємо всіх працівників ДАІ з професійним святом! Бажаємо цікавої і спокійної роботи, хорошої зарплати, процвітання та успіхів на ниві! Будьте коханими родиною та друзями!

  В цей день ми від щирого серця хочемо привітати з професійним святом бравих співробітників ГИБДД, що стежать за порядком на дорозі. Завдяки вам, ми можемо відчувати себе спокійно і впевнено, незалежно від того, знаходимося в ролі водіїв або пішохода. Бажаємо вам величезного здоров’я, стійкості, кар’єрного зростання та сімейного благополуччя. Вітаємо”

  Дорогий мій друг, гибедедешник! Вітаю тебе з святом — Днем ГИБДД! Бажаю міцного і непохитного здоров’я, величезної працездатності, твердості і бадьорості духу і тіла! Бажаю піднятися по кар’єрних сходах на самий верх і звідти дивитися на цей світ і бути щасливим і завжди в гарному настрої! Нехай тебе люблять жінки і дивляться на тебе з захопленням!

  Вітаю з Днем ГИБДД і від душі бажаю, щоб ніхто не міг від тебе вислизнути на дорозі, щоб ніколи не вислизала й удача з твоїх рук. Успіхів у роботі та справедливих затримань, благополуччя в житті і, звичайно ж, гарного здоров’я.

  Вітаємо Вас з професійним святом, днем ГИБДД, хай виконання Вашого боргу буде спокійним і безпечним, бажаємо Вам твердості духу, здоров’я, стабільності і всіх благ.

  Шановні стражі дорожнього порядку!
  Від усієї душі вітаю вас з днем ДАІ! Нехай на дорозі буде завжди порядок, в душі — спокій, а в сім’ї панує затишок і любов. Чесність і доблесть — ваша сила. Бережіть сили, і нехай Закон вам у цьому допомагає.

  Помах смугастого жезла і вже тремтить порушник, Добре, що є на дорозі правил дорожніх зберігач. Я вітаю вас, хлопці, з святом вашої професії. Бажаю спокійної роботи, поменше ПП пригод. Здоров’я вам, міцності духу, гарної погоди чергування. Поменше недбайливих водіїв, пішоходів-порушників. Зарплати побільше, за вірний ваш труд. І багато радісних випадків у житті.

  Вітаю з днем ГИБДД! Бажаю всім учасникам регулювання доріг і транспорту — гарного настрою, професіоналізму, вміння виходити з будь-якої ситуації і кар’єрних перспектив. Будьте пильні, захищені законом, любите свою роботу і просто щасливі!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки