Прикольні привітання з Днем залізничника начальнику

Щирі Прикольні привітання з Днем залізничника начальнику у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Шановний начальник, від усієї душі вітаю Вас з Днем залізничника і бажаю завжди направляти поїзд по рейках щастя і удачі, бажаю ніколи не втратити поваги співробітників і колег, бажаю перспектив у справах і світлих моментів і радості в житті.

  Шановного начальника вітаємо з днем залізничника! Бажаємо завжди чіткою і правильно спланованої роботи. Гарного настрою та успіху в справах. Хай шлях ваш буде чистий і світлий, а рейки, шпали, стрілки, рухомі склади, розклади та графіки — ідеальними!

  І нехай тіло на пенсії, душа, як і раніше рветься до пошуків нових пригод з попутним вітром удачі на поїзді веселощів. Вітаю Вас з Днем залізничника і від усього серця бажаю поваги і благополуччя, високого положення в суспільстві і справжньої втіхи душі.

  Чудовий начальник, від душі вітаю Вас з Днем залізничника і бажаю порядку в роботі, мажорного ладу в життя, щасливих випадків долі, швидкого поїзда до цілей і надіям. Хай буде міцним Ваше здоров’я, успішної і цілеспрямовану діяльність, яскравого і насиченого життя.

  Вітаю з Днем залізничника Вас і хочу побажати відчувати справжню гордість душі за пройдений шлях, згадувати частіше веселі моменти діяльності і найбільш барвисті маршрути життя. Нехай на пенсії серце не сумує, хай поїзд Вашої долі продовжує впевнено мчати вперед по рейках добра і удачі.

  Чудового машиніста від душі вітаю з професійним святом — Днем залізничника. Хочу побажати завжди летіти назустріч своїм мріям на високій швидкості, з упевненими силами і з попутним вітром удачі. Нехай робота вдається на славу, хай з кожним днем живеться радісно і весело.

  І нехай вже пенсійний вік, і нехай немає колишньої видали у справах, я від душі вітаю Вас з Днем залізничника. Бажаю слідувати по рейках щастя життя, їдучи повз шпал чергових успіхів і перемог. Нехай Ваші заслуги не будуть забуті, хай серце Ваше відбиває ритм щастя, немов стукіт коліс.

  У день залізничника вітаю машиніста з святом! Бажаю прекрасного і гладкого шляху в житті і на роботі. Легкого і гарного настрою, прекрасних перспектив і можливостей. Сімейного щастя, успіхів і радості. Лови удачу за хвіст і досягати небачених результатів у будь-якій справі!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки