Прикольні привітання на 23 Лютого

Щирі Прикольні привітання на 23 Лютого у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з 23 Лютого і бажаю, щоб цар-гармата ніколи не підводила, щоб твоя половинка тебе міцно любила, щоб у житті було щастя та справжній кайф, щоб весело жилося під пісню «ітс май лайф».

  Вітаю з 23 Лютого. Будь кремінь і силач, сміливець і спритник, везунчик і щасливчик. Бажаю, щоб в житті було трохи турбот і повні штани радості, бажаю у справах бути непорушною і непереможною скелею, а для сім’ї — ніжним, ласкавим, теплим прибоєм. Ну, і, звичайно ж, нехай тебе люблять рідні, а також — успіх, гроші і долі везіння.

  Вітаю з 23 Лютого і побажати в це свято хочу в будь-якому стані і при будь-якому розкладі життя залишатися бравим захисником Вітчизни і близьких людей, бажаю сміливо йти по дорозі щастя, не відтинаючи від життя люлей. Нехай стануть гордістю пройдені стежки, і світлої удачею осяяні нехай будуть шляху до підкорення вершин.

  Вітаю з 23 Лютого і бажаю, щоб серед мужиків тобі не було рівних, щоб всі особи жіночої статі сходили за тобою з розуму, щоб твій бравий розум і незламна сила могли вирішити будь-яке питання, щоб у твоєму житті було багато бабла, яке забезпечить масу насолод і задоволень.

  З 23 Лютого, чувачок. Бажаю гарячого тіла, холодної голови, бурхливої крові, богатирської сили, справжньої крутизни та лафи за життя. Будь завжди молодцем-огірком, смачним і веселим, як пельмешик, діловим і соковитим, немов чебурек.

  Бажаю море позитиву, невеликі калюжки турбот, величезні грошові хмари та опадів з них круглий рік. Звичайно ж, бажаю щастя, здоров’я, удачі і любові. Все погане, якщо і було, нехай залишиться позаду, а попереду будуть суцільні перспективи. Вітаю тебе з 23 Лютого!

  Бажаю тобі в 23 Лютого сил, ну просто як у богатиря, щоб тебе боялися вороги і ламалися перешкоди. Бажаю відчувати себе в своїй тарілці, завжди і скрізь, в загальному комфортно і невимушено, в якій би «п’ятій точці» ти не опинився, адже всяке буває. Веселих тобі моментів, щоб весело жилося, не страдалось, не потребувало, тільки додавалося матеріально і, звичайно, фізично — залишайся у формі. Зі святом!

  Вітаю з 23 Лютого і тобі, справжньому мужику, хочу побажати, щоб гармата стояла, щоб не скінчились патрони, щоб у тебе завжди був тільки позитивний заряд. Нехай не буде в житті роботи, від якої коні дохнуть. Нехай завжди перед тобою простягається нехай величі і слави.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки