Привітання бібліотеки з ювілеєм

Щирі Привітання бібліотеки з ювілеєм у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Від душі вітаю всіх з ювілеєм нашої бібліотеки. Хочу побажати, щоб цей добрий книжковий світ відкрив для кожного з вас свою цікаву і дивну країну, оповів про неймовірні факти та історії, наштовхнув на світлі думки і додав натхнення до знань.

  Зі святом бібліотеку, яка святкує ювілей. Скільки книг стояло на цих полицях? Скільки читачів пройшло через ці двері? Безліч, і пройде ще більше, адже ця бібліотека буде стояти довгі-довгі роки. Вітаємо!

  Від усієї душі вітаю з ювілеєм бібліотеки. Нехай на довгі роки цей храм науки, знань та порад залишається вірним помічником і дорослого, і дитини, нехай тут знайдеться відповідь на будь-яке питання, нехай бібліотека подарує казковий світ і цікаву історію, цікаві факти і пізнавальні розповіді, хай тут відкриється стимул пізнання точних наук і знайдеться радість для гуманітарія.

  Вітаю вас, друзі, з ювілеєм нашої бібліотеки. Щиро всім бажаю невтомної жаги до нових знань і високих польотів у світ фантазії, бажаю цікавих книг і захоплюючих сторінок веселих історій, неймовірних відчуттів щастя і яскравих емоцій.

  В день ювілею нашої Бібліотеки хотілося б привітати всіх співробітників цього Джерела знань та інформації, а також наших дорогих гостей і читачів. Нехай книга завжди залишається нашим добрим і вірним другом, відкриває новий світ фантазії і цікавих пригод для кожного з нас. Бажаю всім здоров’я, прагнення до пізнання нового, грамотності, мудрості і великої любові до бібліотеки.

  Вітаємо з прекрасним подією — ювілеєм Бібліотеки! Бажаю успіхів всім співробітникам і відвідувачам, адже книга — це вікно в світ пізнання, можливостей і саморозвитку! Нехай знання, отримані тут, зроблять вас краще і залишаться на все життя, наповнюючи вас, удосконалюючи і покращуючи!

  Від чистого серця і доброї душі вітаю з ювілеєм нашої бібліотеки. Бажаю, щоб кожен тут зміг знайти завжди рада і підказку, проникнути в таємницю історії або на казкову пригоду, підвищити рівень інтелекту або просто дізнатися щось нове. Нехай книга завжди залишається вірним другом, а бібліотека — надійним сховищем цих друзів.

  Вітаю з ювілеєм Бібліотеки. Хотілося б побажати, щоб цей храм вірних знань і підказок, добрих порад і веселих історій, неймовірних подій і славних оповідань, унікальних фактів та загадкових таємниць ще довгі роки служив для кожного допитливого читача і дарував можливість відшукати ключ до будь-яких дверей.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки