Привітання з 25-річчям брату від сестри, від брата

Щирі Привітання з 25-річчям брату від сестри, від брата у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з ювілеєм, братику. Хай в твої 25 років життя стане ще різноманітніше і цікавіше, нехай в твоїх руках виявиться ключ до великого успіху. Бажаю тобі тільки позитивних емоцій та невичерпної енергії, продуктивної справ і удачі з ранку до вечора.

  Дорогий мій братику, сьогодні в тебе ювілей. Я тебе вітаю з твоїм 25-річчям і бажаю нескінченного оптимізму, впевненості в собі, мужнього характеру, відваги душі і великої удачі, міцного здоров’я, незламних успіхів, незаперечних перемог і світлої любові.

  Дорогий мій братику! Нехай сьогоднішній день, сьогоднішній ювілей, залишиться у твоїй пам’яті яскравим і світлим спогадом. Нехай тебе оточують такі ж рідні і такі ж близькі люди, як сьогодні. Нехай головним сценарієм, за яким розгортається твоя довга і щаслива життя, буде сценарій, написаний тобою. Зі святом, дорогий!

  Сьогодні знаменна подія! Моєму улюбленому братику виповнилося 25 років. Вітаю тебе, рідна, з ювілеєм! Бажаю довгого, радісним, наповненим, вируючої і щасливого життя. Нехай тебе оточують найкращі люди, надійні, вірні, щирі. Здоров’я тобі, благополуччя та здійснення мрій. Ти найкращий в світі брат! Люблю тебе! З ювілеєм!

  Вітаю з ювілеєм, братику. Тобі 25, і попереду чекає багато всього прекрасного, цікавого, доброго. Бажаю тобі ловити удачу за хвіст без будь-якої принади, ніколи не спізнюватися на щасливі зустрічі, завжди вірити в себе і завойовувати свій успіх.

  Ось і настав той самий особливий день. День, коли я можу сміливо привітати тебе з чвертю століття! Мій дорогий брате, ти став не просто дорослішими сьогодні — ти став мудрішим і відповідальніша на рік. Бажаю, щоб у таку особливу дату твоє життя кардинально змінилася, стала яскравіше і ще цікавіше. Ти, головне, завжди будь собою, і все у тебе вийде! З твоїм невеликим, але таким важливим ювілеєм!

  Дорогий братику, вітаю тебе з 25-річчям. Будь сміливим, сильним, сміливим, рішучим, веселим, розсудливим, справедливим, чуйним, успішним, красивим, добрим, чарівним, милим, мужнім, міцним, щасливим та коханим.

  Улюблений братик мій, вітаю, тобі сьогодні 25. Нехай цей вік подарує чудові можливості для реалізації твоїх планів і бажань, нехай удача супроводжує тобі у всьому, нехай тебе оточують вірні друзі і добрі люди, будь щиро щасливий і міцно любимо!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки