Привітання з днем народження касиру

Щирі Привітання з днем народження касиру у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Залишаю самі добрі і чудові привітання для чудового касира. В радісний і світлий день, день твого народження бажаю відмінної роботи без втоми і помилок, моральної стійкості і міцних фізичних сил, абсолютної удачі і чудового настрою. Бажаю завжди бути на п’єдесталі любові, піку щастя і вершинах успіху.

  Чудового касира і чудової людини сьогодні хочу привітати з днем народження. Бажаю постійної пильності і високої відповідальності, світлого розуму і прекрасного самопочуття, правильних розрахунків та успішної діяльності, особистого блага і щастя, міцного кохання і здоров’я.

  Невтомного трудівника, прекрасного касира вітаю з днем народження. Від усієї душі бажаю завжди залишатися у відмінній форма і з прекрасним настроєм, бажаю уважною і благополучній роботи, успішної і стабільної діяльності, великого і щирого щастя, великої удачі і любові.

  Самого милого і доброго касира хочу привітати з днем народження. Бажаю успішної роботи з посмішкою на обличчі і радістю в серці, розуміють клієнтів, чудового настрою та відмінного самопочуття, цілеспрямованості, веселих захоплень і благополуччя.

  Від усієї душі вітаю з днем народження. Чудовому касирові і просто чудовій людині хочу побажати спритності рук, зіркості очей, швидкої кмітливості, високої концентрації уваги і в цілому скасуванням роботи. Нехай у твоєму житті складається все чудово, нехай радує улюблена робота, щасливі випадки долі і близькі люди.

  Уважного і педантичного касира вітаємо з днем народження! Бажаємо, щоб каса завжди погоджувалася, щоб частіше зустрічалися привітні люди і дарували гарний настрій! Нехай приємними будуть робочі будні, достойна оплата праці. Міцного здоров’я, душевної рівноваги та сімейного благополуччя!

  З днем народження. Бажаю бути асом касового апарату, віртуозом правильного рахунку, майстром щасливих комбінацій в житті. Нехай організм не знає втоми, душа не піддається смутку, а серце не підпускає до себе образи.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки