Привітання з 16 річчям дівчині

Щирі Привітання з 16 річчям дівчині у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з днем народження, красунечка. У 16 років бажаю вибирати яскраві і соковиті фарби для своєї посмішки, для своїх ідей і для свого життя. Нехай краса буде навколо тебе і в тобі, нехай усе хороше в цьому світі буде за тебе і для тебе.

  Вітаю з чудовим святом, з днем народження, прекрасну дівчину. В день свого 16-річчя бажаю тобі в повній мірі насолоджуватися юністю, отримувати масу позитивних вражень і як можна більше радіти життю! Бажаю тобі краси, добра, ніжності, любові, пригод, відмінного настрою, хороших друзів, підтримки та розуміння. Нехай твої бажання здійснюються! Зі святом!

  Вітаю, чарівна, прекрасна і неповторна дівчина. Тобі сьогодні 16 років, так нехай в твоєму житті почнеться вічна смуга везіння, удачі, щастя, любові і успіху. Бажаю тобі чудового настрою, цілеспрямованості до своєї мрії і радісної атмосфери життя.

  Вітаю снігової датою, з 16-річчям веселу, гарну і неймовірну дівчину. Бажаю попутного вітру удачі по життю, щасливих хвиль життя, прибою любові, дощу благополуччя і веселки емоцій. Нехай будуть тільки добрими подарунки і сюрпризи, надійними друзі, нехай буду миттю виконані капризи.

  Прекрасна, юна, ніжна, мила, з днем народження тебе. Бажаю залишатися такою неповторною і прекрасною дівчиною завжди. Хай сонце освітлює твій шлях яскравими променями. Здоров’я, радості, веселощів, любові і високих польотів.

  Чарівну дівчину, миле створення вітаю з 16-річчям. Бажаю солодких мрій і величних прагнень, успішного підкорення вершин і удачі, чарівною краси і впевненості в собі, великого щастя і пишноти, радісних емоцій та добрих друзів.

  Люба моя, чарівна юна особа! Вітаю тебе з твоїм 16-ти річчям! Бажаю тобі крокувати по життю сміливо і впевнено, бути життєрадісною, допитливою і працьовитою. А ще бажаю взаємної любові, щастя та міцного здоров’я!

  З прекрасною порою мрій і любові вітаю чудову дівчину, з 16-річчям тебе. Бажаю казкових подій у житті, незвичайних диво сі чарівництва, бажаю щирих і вірних друзів, бажаю взаємної любові та вічної удачі, неземної краси і самого великого щастя.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки