Привітання Луїзі

Щирі Привітання Луїзі у прозі (своїми словами), українською мовою.

    Луїза, ти чудовий друг! Ми цінуємо твою допомогу, увагу і чуйність, твоє гостинність і те, що ти завжди забуваєш людям їх помилки. Ми вітаємо тебе і бажаємо досягти великих успіхів у кар’єрі! Ми впевнені, що твоє терпіння і старання принесуть заслужену нагороду!

    Луизочка, сьогодні твоє свято, торжество твого серця і твоєї душі, і я тебе поспішаю привітати. Бажаю бути Кращою з кращих, бажаю в житті Ранку натхнення і вечора романтики, Здивування і захоплення, подиву і радості, Зоряних ночей і щасливих днів, крапки Абсолюту в успіху і щастя.

    Вітаю тебе, мила Луїза. Сонечко, бажаю тобі яскравого світла в душі і неземного щастя, доброї любові в серці і неодмінною удачі на шляху, великої надії і солодкої мрії, високих прагнень і неймовірних перемог.

    Дорога Луїза! Ти хороша дружина і улюблена мама! Прости нас, якщо ми іноді доставляємо тобі багато клопотів, ми тебе дуже любимо і цінуємо! Твоя родина вітає тебе й бажає, щоб ти завжди залишалася такою ж ніжною, турботливою і при цьому незалежною! Ми беремо з тебе приклад!