Привітання колезі

Щирі Привітання колезі у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Час не стоїть на місці, все прискорюється темп життя змушує бігти, щоб залишитися на місці, і все менше і менше часу залишається на те, щоб подивитися в очі співрозмовнику і побачити себе в його очах. Вітаю тебе і бажаю іноді зупинятися, робити ковток повітря, посміхатися і ловити посмішки інших, знайомих і незнайомих людей!

  Виходжу вранці з дому – похмуро, похмуро, дощ огидний, дрібний, вымывающий залишки тепла дощик, в калюжах не відображаються промені сонця, а похмурі обличчя перехожих. Підходжу до роботи, бачу – будівля якось поблекло, потьмяніло, а ще вчора радувало свіжістю фасаду. Входжу – співробітники якісь заклопотані, непривітні, не вітаються. Шеф здався – хмара-хмарою. Заходжу в кабінет – ну точно! Тебе немає! Не пропадай надовго! Ти повертаєш нашому житті фарби!

  (Ім’я), з святом (назва свята)! Робота – це другий дім, тому що на роботі ми проводимо дуже багато часу. Відповідно, колектив – це друга сім’я. А в сім’ї є близькі і далекі родичі. Так ось ти, (ім’я), став для мене близьким, як брат. Ти став для мене гарним другом. Я знаю – на тебе завжди можна покластися. Спасибі тобі за допомогу, чуйність і участь. Я бажаю тобі подальшого зростання, руху вперед і досягнення найвищих вершин.

  Вітаю, колего. Хай серце ніколи не велить зупинятися на досягнутих успіхах, нехай тіло завжди буде повно бадьорості і сил, нехай душа поглинає натхнення і випромінює яскраві ідеї, нехай буде світлим, добрим і вдалим шлях подальшої діяльності.

  Вітаю від душі, колего. Хочу побажати постійного прагнення до успіху, неодмінною удачі на шляху до мети, величезних можливостей для реалізації ідей і планів, високого достатку в житті і особистого щастя.

  Дорогий побратим по офісу, ми вітаємо тебе з святом! Сподіваємося, що робота з нами приносить тобі таке ж задоволення, як нам – робота з тобою! Ми бажаємо тобі успіхів, процвітання і досягнення всіх твоїх цілей!

  Вітаю, дорогий колега. Бажаю бравого процвітання і стрімкого зростання кар’єри, міцних сил і впевнених успіхів, доброї вдачі та відмінного здоров’я, особистого щастя і благополуччя.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки