Привітання з Днем вчителя колишнім вчителям

Щирі Привітання з Днем вчителя колишнім вчителям у прозі (своїми словами), українською мовою.

  У День вчителя хочу привітати вас і сказати, що колишніх вчителів не буває. Всі діти будуть пам’ятати і дякувати вас за отримані знання, за проявлену турботу та терпіння, за надану підтримку і розуміння. Бажаю всім вам великого щастя, поваги, радості щодня і міцного здоров’я.

  Дорогі вчителі! Від усієї душі дякуємо вам за знання, які ви щедро дарували нам протягом довгих років. Ви — справжні майстри своєї справи, які вкладають частинку душі в учнів. Своєю любов’ю до знань і розвитку ви змогли зробити працьовитими «знайками» найбільш слабких і ледачих учнів. Бажаємо вам фінансового благополуччя, як можна більше радості в житті, талановитих і працелюбних учнів, які подарують вам позитивні емоції і віру в майбутнє.

  Колишніх за фактом, але постійних в душі вітаємо вчителів з Днем вчителя. Дорогі, ми хочемо вам побажати великого почуття гордості за подаровані знання і чудове виховання багатьох дітей, будьте здорові, щасливі, життєрадісні, люблять і завжди шановані.

  У Всесвітній день вчителя хотілося б привітати колишніх вчителів. Ваша праця — неоціненний подарунок дітям, великий внесок у їх виховання і сприйняття світу. Дякую за ваші старання і старанність, щедрість душі й любов. Дай Бог вам міцного здоров’я, щастя, поваги, і всіх благ.

  Вітаємо з Всесвітнім днем вчителя колишніх вчителів. Це горде покликання залишиться з вами на все життя, ви подарували багатьом дітям радість і вірні знання, підтримку і прекрасне виховання. Залишайтеся завжди такими ж добрими і коханими, шанованими і щирими. Міцного вам здоров’я, благополуччя і добра.

  Шановний, улюблений наш учитель! Ми досі пам’ятаємо і дуже сумуємо, шкода, що життя не дозволяє відвідувати вас як можна частіше… Але сьогодні ми вітаємо вас з вашим професійним святом, з Днем вчителя! Від усієї душі, велике спасибі вам за всі знання і нерви, вкладені в нас, за всі уроки і зміни, веселі свята та цінні поради. Нехай вас не засмучують учні, будуть слухняними і вдячними, здоров’я, достатку, щирих посмішок і простого людського величезного щастя! Зі Святом!

  Дорогі наші колишні вчителі, ми вас сердечно вітаємо. У День Вчителя бажаємо ніколи не забувати про свої подвиги, так, так, саме подвиги. Адже дати знання і подарувати впевненість у собі навіть одній дитині — це подвиг, який заслуговує справжнього поваги. Бажаємо вам здоров’я, тепла рідних сердець і світлої радості в житті.

  Прийміть вітання з професійним святом-Всесвітнім Днем вчителя! Нехай душа, вкладена в серця і уми учнів багато років тому буде наповнена трепетом, любов’ю, добром! Нескінченна вдячність за подаровані пізнання, запалений вогник допитливості і потягу до прекрасного. Многих, благих літ життя!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки