Привітання з Днем вчителя директору

Щирі Привітання з Днем вчителя директору у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаємо Вас з Вашим професійним святом — Днем вчителя! Ви — гордість і гідне обличчя нашої школи! Вами пишаються як учні, так і педагоги, і батьківський колектив! Спасибі Вам за Ваші зусилля, за Вашу титанічну працю! Хай Вам у всьому щастить, не підводить здоров’я, легко вирішуються будь-які завдання і не покидає натхнення на нові досягнення!

  Нашого чудового директора вітаємо з Днем вчителя. Бажаємо Вам завжди залишатися прикладом справедливості, честі, відваги, впевненості, доброти, працелюбності та поваги. Нехай у Вас завжди знайдеться ключик від успіху, нехай Ваші старання зміцнюють потужну стіну освіти і виховання дітей.

  У День вчителя хочемо привітати прекрасного директора школи і побажати великого успіху і довговічного щастя, досягнення будь-якої мети і приголомшливих можливостей, доброго настрою і міцного здоров’я, глибокої поваги і щирого щастя.

  Дорогого і улюбленого директору у День вчителя бажаємо, щоб щасливою була кожна хвилина в житті, щоб любов окриляла і дарувала натхнення, щоб здоров’я було міцним, щоб Ваш талант і здібності не згасали. Терпіння Вам, поваги, благополуччя та удачі.

  Вітаємо з Днем вчителя нашого вельмишановного директора! Бажаємо, щоб всі негаразди обійшли Вас стороною! Нехай кожен день Вашого відповідальної праці буде спокійним і несе позитивні результати! Під твердою і грамотної керівної рукою виховалося і вивчилося не одне покоління. Нехай і далі учні вбирають знання, відповідальність і розвиваються в правильному напрямі під вашим уважним та чуйним керівництвом. Всіх Вам благ!

  Чудового директора, прекрасного і доброго людини вітаю з Днем вчителя. Хочеться побажати невичерпних сил і міцного здоров’я, бадьорого настрою і великих досягнень у діяльності, значних перемог у житті і щирого щастя, поваги колег і світлої любові рідних.

  Прийміть вітання з професійним святом — Днем вчителя! Побажання для вас: дружного колективу, процвітання і благополуччя школі, вдячної оцінки за працю та щоденну відповідальність, легкості і мудрості у прийнятті рішень. Нехай нагородою служать посмішки учнів. Нехай завжди вас пам’ятають випускники, які стали гідними людьми. Сил, терпіння, підтримки, інновацій!

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки