Привітання з днем пошти

Щирі Привітання з днем пошти у прозі (своїми словами), українською мовою.

    Дорогі листоноші! Сьогодні, листи з теплими словами та бандеролі з турботою — тільки для вас. Дякую за відповідальне ставлення до роботи, за те, що в будь-яку погоду ви вчасно доставляє адресату любов і ніжність відправника. В цей день хочемо побажати вам легких посилок, рівних доріг і безхмарного неба!

    Від усієї душі вітаю з Всесвітнім днем пошти. Нехай листи вчасно приходять, хай життя радує приємними посилками і радісними телеграмами, нехай ваш прекрасний настрій заражає оточуючих людей. Бажаю міцного здоров’я, невтомних сил та благополуччя.

    Вітаємо всіх працівників поштової служби зі Всесвітнім Днем Пошти. Нехай говорять, що хочуть, але ми-то з вами знаємо, що пошта не вмирає. Адже так приємно отримувати і відправляти справжні листи, не кажучи вже про посилки і час доставки. Бажаємо приємної роботи та радості від кожного листа, відшукати свого одержувача.

    Вітаю з Всесвітнім днем пошти. Як би світ жив без листів і палких привітів, без посилок, телеграм та передач? Я бажаю завжди бути успішним, веселим, здоровим, сильним і спритним людиною, йти по життю з посмішкою, завжди і скрізь встигати, тримати своє щастя міцно і любов свою не втратити.