Привітання з днем чоловіків чоловікові

Щирі Привітання з днем чоловіків чоловікові у прозі (своїми словами), українською мовою.

    Дорогий мій чоловік, самий улюблений і бажаний чоловік на планеті, вітаю тебе з Всесвітнім днем чоловіків. Бажаю бути в здоровій формі, бажаю оптимізму і веселощів, бажаю неугасаемых сил і мужності, доброти і ніжності. Я тебе люблю, моє сонце, будь щасливий і завжди розділяй це щастя зі мною.

    Рідний мій, я вітаю тебе з Всесвітнім днем чоловіків і хочу побажати завжди стояти на сторожі спокою і щастя нашої сім’ї, залишатися моїм відважним героєм і найбажанішим чоловіком. Нехай шлях до твоїх цілей буде безперешкодним, нехай сходи до твого успіху буде стійкою і міцною.

    Чоловік мій дорогоцінний, з Днем чоловіків! Ти самий особливий, найулюбленіший, і, звичайно ж, найкращий. Іншій мій, у цей день я бажаю тобі міцного здоров’я, цікавого, різноманітного дозвілля, щастя та здійснення всіх твоїх заповітних бажань. В якості подарунка, обіцяю не перечити і не переривати перегляд твоїх улюблених передач! Також, я приготую твоє улюблене блюдо і наповню цей день позитивними емоціями. Загалом, все для тебе мій «заштампований» чоловік!

    Милий мій, любий і коханий чоловік, вітаю тебе з Всесвітнім днем чоловіків і побажати хочу не знати розпачу та невдачі, завжди прагнути до успіху і мріям, вірити в себе і щиро любити свою сім’ю, залишатися щасливим і чудовим чоловіком.