Привітання на День виведення військ з Афганістану

Щирі Привітання на День виведення військ з Афганістану у прозі (своїми словами), українською мовою.

  День виводу військ з Афганістану — це знаменний день для Солдатів, так і для їх сімей. Бажаю вам не знати жаху і страху, залишити минуле й дивитися вперед з вірою в краще. Нехай ваші сни будуть спокійними, без кошмарних спогадів. Щастя вам і довголіття, всіх благ і радісних днів попереду.

  Всіх повернулися вітаємо і пишаємося вами, всіх полеглих пам’ятаємо і шануємо. Нехай така війна більше ніколи не повториться, хай в пам’яті залишаться тільки моменти, які підтверджують надійне плече, силу і міць, мужність і витримку. Всіх благ, щастя, здоров’я і удачі!

  Вітаю з Днем виводу військ з Афганістану. Війна назавжди залишила слід у нашій пам’яті, так давайте щиро шанувати і поважати подвиги наших хоробрих героїв, добрим та величним словом згадувати загиблих солдатів, з вдячною і світлою посмішкою дивитися в очі воїнам-ветеранам. Нехай не буде більше таких непроханих і кровопролитних воєн, нехай у всьому світ буде світ, в серцях наших героїв нехай живе відрада, а у нашій пам’яті — гідне вшанування бравих солдатів, які залишили в Афганістані своє життя.

  Сьогодні значуща дата — день виводу військ з Афганістану! Вітаю всіх, хто повернувся, хто честю і силою, працею і відвагою стояв за ідею, виконував команди і діяв за наказом. Будьте здорові, залиште всі жахи минулого позаду. Радійте життю, повноцінно її реалізуйте і творіть своє майбутнє світлим, сповненим радості та благополуччя!

  Вітаємо з Днем виводу військ з Афганістану, бажаємо чистого мирного неба над головою, спокою, здоров’я, стабільності в майбутньому, впевненості і щастя в сьогоденні.

  Дорогі наші воїни виконували інтернаціональний обов’язок в Республіці Афганістан! Величезне спасибі вам, наші дорогі, за те, що ваша відвага, хоробрість і мужність стали чиєюсь надією і порятунком! Бажаю вам сталевого здоров’я, душевного спокою і рівноваги, моральної стійкості. Нехай за ваші добрі та чуйні серця життя нагородить вас любов’ю і турботою рідних і близьких, яскравими моментами та радісними зустрічами.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки