Привітання на День тварин

Щирі Привітання на День тварин у прозі (своїми словами), українською мовою.

    Вітаю з Всесвітнім днем тварин. Нехай наші улюблені тварини приносять нам радість, спокій, ніжність і доброту. Бажаю щиро любити тварин, у міру можливості проявляти про них турботу, берегти їх. А вони у відповідь подарують нам здорову природу і свою любов.

    Вітаю з Всесвітнім днем тварин і хочу побажати, щоб наші улюблені вихованці радували нас кожен день і наповнювали наші серця любов’ю. Бажаю, щоб фауна всього світу жила за законами справедливості джунглів, щоб і дикі, і домашні тварини були здорові, повні сил і енергії, природної краси і грації.

    Вітаю з Всесвітнім днем тварин. Бажаю бути чуйною і доброю людиною, бажаю бути щирим і великодушним, всіляко оберігати братів наших менших, піклуватися про них і любити, адже тварини роблять наш світ яскравіше, радісніше і веселіше.

    Сьогодні Всесвітній день тварин. Нехай наші брати менші завжди будуть під нашим захистом і опікою, нехай вони не потрапляють в Червону Книгу з року в рік, нехай фауна розвивається і процвітає, хай наші улюбленці дарують нам любов і ніжність.