Привітання на День працівників морського та річкового флоту

Щирі Привітання на День працівників морського та річкового флоту у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Ти справжній моряк і бачив багато штормів у своєму житті. У цей святковий день хочу побажати тобі, щоб ніякої шторм ніколи не перевернув судно твоєї мрії. Богатирського здоров’я і веселого життя тобі, наш моряк!

  Ось і прибило течією швидкоплинних днів до берега професійне свято працівників морського і річкового флоту. Нехай в вашому житті все йде за течією, щастя з берегів сімейному житті не виходить, в серці вирує любовний шторм, а в душі стоїть цілковитий штиль. Бажаємо кар’єрного зростання, міцного здоров’я і благополуччя.

  Нехай завжди вам світить сонце і допомагає правильно тримати курс. Бажаємо з будь-яких складних ситуацій знаходити вихід, твердо триматися на ногах при будь-хвилі і щоб характер був таким же міцним, як корабель!

  З професійним святом усіх працівників морського і річкового флоту. Ви — дивовижні люди. Сміливі і рішучі, якщо не боїтеся виходити на річки та моря, захищаючись від них неміцною шкаралупою ваших пароплавів і човнів. Тому вітаємо і захоплюємося!

  У свято професійний, я бажаю, щоб ви пливли завжди за течією благополуччя і успіху. Нехай вас не підводять ні вітер змін, ні підводні мілини. Нехай ваші вітрила завжди будуть сповнені бризом радості і щастя. Бажаю, щоб ваше життя було тихим і гладкою і ніколи не лякала вас штормами і бурями. Зі святом, всіх трудівників морського та річкового флоту.

  Вітаю з Днем працівників морського і річкового флоту. Бажаю вірною, сміливою, доброю, гідною і відмінною служби на водній стихії, бажаю стихії удачі, щастя і кохання у твоєму житті. Міцного здоров’я і загартованого характеру, успіхів у трудах і удачі за курсом. Бажаю, щоб працювалося весело і з піснею, щоб кожен день дарував можливість посміхатися і жартувати.

  Вітаю з Днем працівників морського і річкового флоту і хочу побажати життя-тільники з смуг великої удачі і неймовірного везіння. Нехай робота ладиться під веселу пісню, нехай життя вирує потоком щастя і любові.

  Вітаю з Днем працівників морського і річкового флоту. Побажати від усієї душі хочу щасливих річок в житті і морських глибин успіху, бравих досягнень і безсумнівного благополуччя у нелегкій праці, прихильної долі та розуміння улюблених людей, течії удачі і хвиль везіння.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки