Привітання на День партизан і підпільників

Щирі Привітання на День партизан і підпільників у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Сьогодні День Партизан і Підпільників, всі ми знаємо, що саме завдяки сильному партизанському руху і перемагали багато війни. Нехай завжди в чиємусь будинку горить світло для тих, хто ступає по цьому шляху і в минулому, і в майбутньому. Спасибі вам за те, що ви ніколи не здаєтеся, як би погано вам не було.

  Вже давно відгриміли бої, залікувала травою земля рани від бомб розірвалися, відбудовані за новою міста і селища, а пам’ять вперто зберігає відголоски тих далеких подій. Так давайте в День партизан і підпільників ще раз висловимо свою подяку за свободу і незалежність нашої землі тим, хто по праву цього гідний. Давайте привітаємо учасників тих страшних часів і покладемо квіти до пам’ятників. Нехай дати, нагадують нам про минулу війну, залишать слід в серцях наших дітей. Нехай вони, знаючи про жахи цих часів лише з розповідей, не допустять нового кровопролиття.

  День партизан і підпільників — свято молодий, але дуже важливий. Це день бійців невидимого фронту, тих, хто допомагав кувати перемогу в тилу ворога. Ваш подвиг зазвичай залишається в тіні, але той внесок, що ви внесли в загальну справу, не можна недооцінити. Пам’ять про Ваш подвиг назавжди в наших серцях. З почуттям глибокої поваги ми вітаємо всіх ветеранів та вшановуємо тих, хто вже не з нами.

  У День партизан і підпільників бажаю ні за що і нікому, ніколи й ні в якому разі не видавати секретної інформації, не розголошувати військової таємниці і секретів справжнього щастя. Нехай душа пишається нашими великими героями підпілля, які внесли вагомий внесок у загальну перемогу, нехай донині голосно звучать пісні партизанських загонів, нехай всі пам’ятають про справжній патріотизм і геройство цих людей.

  У День партизан і підпільників побажати хочу, щоб великі подвиги цих людей і їх величезний внесок у бравую перемогу ніколи не були забуті. Бажаю, щоб сучасні люди і герої були такими ж самовідданими, сміливими, хоробрими, сміливими й відважними.

 • Привітання з новонародженою дитиною
 • Привітання з днем народження
 • Слова коханим
 • Привітання на весілля
 • Привітання на річницю весілля
 • Тости
 • Слова на важливі події
 • Побажання
 • Слова подяки