Короткі привітання з 60-річчям жінці, чоловікові

Щирі Короткі привітання з 60-річчям жінці, чоловікові у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Вітаю з 60-річчям і бажаю, щоб в душі жила юність, а в серці світла любов. Нехай ця дата стане віком впевненості, сили, натхнення, спокою, втіхи і гармонії.

  Від душі вітаю Вас з 60-річчям і бажаю зберігати юність в душі, берегти любов у серці таїти добру надію в собі і кожен день зустрічати в прекрасному настрої.

  Вітаю з 60-річчям і від душі бажаю зберігати в пам’яті всі добрі моменти, накопичені за всі Ваші 6 десятків, бажаю зустріти ще багато радісних, щасливих днів.

  З 60-річчям! Бажаю мати багато вірних і відданих друзів! Довголіття, відмінного здоров’я і гарного настрою.

  Від усієї душі вітаю з 60-річчям і бажаю бравого здоров’я та любові рідних, вірною удачі і радості на душі, родинного щастя і достатку в домі.

  Вітаю з 60-річчям і від щирого серця хочу побажати здоров’я і краси, щастя і радості, миру і гармонії, блага та відради.

  Вітаю з 60-річчям і щиро бажаю оптимізму і бадьорості, міцних сил і везіння, великих успіхів і натхнення, світлої радості і щастя в душі.

  З 60-річчям! Бажаю міцного здоров’я, підтримувати сімейне вогнище і мати веселу і дружню сім’ю.

  Вітаю з 60-річчям від усього серця хочу побажати прекрасного самопочуття, прекрасного настрою, прекрасних миттєвостей і прекрасного продовження щасливою історії життя.

  Вітаю з 60-річчям і хочу побажати якомога рідше заглядати в паспорт і частіше відчувати себе молодою вільним птахом. Бажаю здоров’я, гармонії і в хаті, і в душі.