Короткі привітання з днем народження колезі жінці, чоловікові

Щирі Короткі привітання з днем народження колезі жінці, чоловікові у прозі (своїми словами), українською мовою.

  З днем народження, тітонько. Бажаю чарівних зим і весен натхнення, дивовижних літніх пригод і щасливих осінніх історій в твоєму житті.

  Мила моя вірна подруга! Вітаю тебе з днем народження! Щиро бажаю тобі, взаємної любові, міцного здоров’я і жіночого щастя.

  З днем народження, прекрасна жінка. Бажаю краси і щастя, удачі і любові. Бажаю в будь-якій життєвій ситуації залишатися елегантною, чудовою і неперевершеною.

  Мама, вітаю тебе з днем народження. Бажаю океану сімейного щастя, море задоволень в кожному дні, озера чистих надій, вічно бурхливого водоспаду радості та процвітання.

  Вітаю з днем народження! Бажаю злетів і досягнень, планів і цілей, сюрпризів і близьких поруч. Бути люблячою і гаряче улюбленої, душею завжди юною, серцем мелодійною, у всьому гармонійною.

  Вітаю з днем народження і побажати хочу доброго щастя і світлої надії, щирої радості і бадьорості душі, відмінного здоров’я і чудового настрою.

  Нехай кожен день для тебе починається з однієї простої, але дуже важливої деталі — з посмішки! А ми, в свою чергу, будемо намагатися кожен день бути для неї приводом!

  Тітонька, в твій день народження, бажаю гарного настрою і не тільки сьогодні, бравих сил, нев’янучої краси і довговічного щастя.

  З днем народження. Дорогий дядьку, я тобі бажаю гарного життя в задоволення з відмінним почуттям гумору, великою удачею і високим достатком!

  Мамочка, вітаю з днем народження. Бажаю моментів щастя і радості, неймовірних і добрих чудес, чудового настрою і безсумнівною удачі.