Короткі привітання з днем народження бабусі від внучки, онука

Щирі Короткі привітання з днем народження бабусі від внучки, онука у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Тато, я тобі бажаю, яким би не був навколишній світ, залишатися гордою, впевненою, чесним, мудрим орлом зі своєю скелею щастя і просторами любові. З днем народження.

  Дорога женуленька, вітаю з днем народження. Залишайся завжди найщасливішою, бажаною, коханою, чарівною, прекрасною, доброю, красивою, успішною, сильною і найріднішою.

  Дідусь, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі оптимізму і позитивно зарядженої енергії, великого щастя і достатку, поваги і благодаті в будинку.

  З днем народження, тато. Бажаю мудрості і впевненості, як у генерала, бажаю амбіцій і бравих сил, як у молодого сержанта.

  Коханий мій татусю! Вітаю тебе з твоїм днем народження! Безмежного здоров’я, життєвого благополуччя і довголіття я тобі бажаю.

  Женуля, вітаю з днем народження. Бажаю тобі незвичайною успіхів, чудового настрою, чудового самопочуття, насичених і щасливих буднів, радісних і веселих вихідних.

  Папа, з днем народження тебе. Бажаю не знати слів «важко» і «неможливо», бажаю в двох словах описувати своє життя «чудово», «чудово»!

  Дорогий дідусь, вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб твої щасливі очі горіли азартом і допитливістю. Щоб ти був здоровий і міцний! Люблю тебе і хочу, щоб у тебе все було добре!

  Доброго й чесного начальника вітаю з днем народження. Бажаю миру і достатку, благополуччя та удачі, везіння та успіху, щастя і добра.

  Бабуся люба, з днем народження тебе. Бажаю тобі неймовірного здоров’я і в душі вогню, веселої бадьорості і в родині розуміння, любові, турботи і близьких людей уваги.