Побажання коханому

Щирі Побажання коханому у прозі (своїми словами), українською мовою.

  Мій любий і коханий, ти — самий головний і важливий людина в моєму житті. Завдяки тобі мій світ стає яскравішим і добрішим, моє серце наповнюється щастям і радістю, моя душа завжди готова співати і літати в хмарах нашої любові.

  Я звикла розраховувати тільки на себе, бути сильною і незалежною. Але з тобою я змогла дозволити собі бути слабкою. Знаєш, це так здорово, коли зі мною такий впевнений, цілеспрямований і поступливий чоловік. Ти заново відкрив мені світ, наповнивши його новим змістом. Я цілком віддана тобі, і мені це подобається. Мені подобається занурюватися в царство Морфея і зустрічати з тобою новий день, готувати тобі сніданок і вечеря, розмовляти про все на світі. Та й просто мовчати, насолоджуючись нашої спільної тишею, нудьгуючи в твоїх міцних обіймах. Спасибі тобі, мій дивний. Ти подарував мені новий світ, в якому правлять любов і надійність. Я люблю тебе, віддаю тобі своє серце і душу.

  Я дуже рада, що в моєму житті з’явився такий сонячний, неймовірний і шикарний чоловік, як ти. З тобою мені абсолютно комфортно, ти окрыляешь мене, змушуєш забути погане і жити щасливим сьогоденням. Ти — це всі позитивні емоції, які я тільки хотіла б відчути. Ти чари, в яке я практично перестала вірити. Я люблю тебе, ти мій персональний привід почати день з гарного настрою. І знаєш, я часто замислююся про своє майбутнє і з упевненістю можу сказати, що без тебе його просто немає. Всі думки — про тебе і про тебе. Напевно, прозвучить банально, так як про таке мріє будь-яка дівчина, але я хочу старіти разом з тобою. Тільки мрію, щоб у старості ми були такими ж відчайдушними, веселими і незвичайними. Мені не дуже хочеться в старості мило прогулюватися по парку, притримуючи тебе під руку. Я хочу по тому ж парку ганяти на самокаті, який я попередньо візьму позику у внука чи внучки. І я знаю, що саме так і буде, адже доля звела двох однодумців.

  Мій солодкий сон і щаслива реальність, мій дорогий чоловік, я тебе щиро люблю і дорожу тобою. Ти зробив мене радіснішим і щасливішим, ти подарував мені казку і показав чари справжньої любові, ти навчив мене вірити в чудеса і зумів доторкнутися до моєї душі. Мені з тобою затишно і дуже добре, коханий.

  Любий мій, коханий, ти даруєш мені світло в житті і відчуття щастя, ти даруєш мені крила і солодкі мрії. Я тебе дуже люблю і міцного дорожу тобою. Мені хочеться проводити з тобою кожну хвилину життя, танути в твоїх обіймах і насолоджуватися своїми солодкими поцілунками.

  Мій відважний герой, моя підтримка і опора, моє щастя і натхнення, моя пристрасть і бажання, моя найдорожчий чоловік, я тебе дуже люблю і пишаюся, що поруч зі мною такий чудовий і добрий чоловік, чарівник моєї казки, дарує мені радість і щастя.

  Я хочу, щоб ти почував себе найщасливішим чоловіком на планеті поруч зі мною, щоб моя любов наповнювала тебе силами, відвагою і натхненням. Ти — мій коханий, мій герой, моя надія, моя опора і, коли ти поруч, світ перетворюється в справжню казку, а життя моє стає дивною і яскравою. Я люблю тебе і готова з тобою летіти до зірок чи бігти до самого краю Землі.

  Коханий, я просто хочу, щоб ти знав, ти — найкращий з чоловіків, ти — головний герой мого роману, ти — щаслива пісня мого серця, ти — вогонь мого кохання. Поруч з тобою все життя мені здається раєм і казкою, в твоїх обіймах я готова танути знову і знову.

  Мій хороший та любий, мій єдиний і чудовий чоловік. Ти самий ніжний і рідний, самий надійний і сміливий, самий сильний і вправний, найбажаніший і неповторний, найдобріший і найулюбленіший. Будь завжди для мене таким же ідеальним і чарівним.

  Мій улюблений і бажаний, ти для мене як промінчик світла в темряві, як милий волошка серед будяків, як прекрасний оазис в пустелі. Я люблю тебе міцно і щиро дорожу тобою, вірю в наше щастя і непереможну любов.